Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
Amy'den mesaj var! 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
Amy'den mesaj var! 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz : https://amyleefan.all-up.com/u170

AnasayfaAnasayfa  Amy Lee PortalAmy Lee Portal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Amy'den mesaj var!

4 posters
YazarMesaj
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Siteyi Beğendin Mi..? : tabiikide beğendim
İsim : buket
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Amy'den mesaj var! Karams10
. : <marquee> AcapellA </marquee>
Müzik : Amy'den mesaj var! Metalua5
Rep : 0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 6:16 pm

So we've been back in the states for a couple of weeks, catching up on sleep and blasting the AC (2 things we were seriously missing in Europe), and I'm finally checking in to say hi. So........HI!
To the fans all over Europe- YOU ROCK. We are spoiled now. I fought my monitor system the whole time because most of you were so loud we had everything BLASTING in our ears. (This is NOT a complaint. You american fans are gonna have to scream extra loud now to keep us happy. ) I want to give a special thanks to our italian fans. I think alot of you have heard about this by now, but they showed up at our show in Piza with a custom guitar they all chipped in on and had made for Terry with his name on it, and they bought us an actual STAR. There is now a star in the sky called Evanescence- RAD! Besides that there were tons presents, including my favorite thing, a giant book full of fan letters, pictures of our times together and art. Then they proceeded to totally freak out all night and give us an incredible show, which we honestly thought might suck considering we were playing in some weird little dusty lot next to a warehouse in the middle of nowhere. So once again, you guys RULED. Thank you so much- you will always be very special to us.
Quite a few of the places we played on this tour were first-timers for us. Sweden, Norway and Finland were really interesting and beautiful, we had to ride a gigantic ferry from Stockholm to Helsinki, and I think that was my favorite part. It was the biggest boat I've ever been on, we had our own cabins with bunks and they had restaurants and a live band and blackjack. Tim won like $3.50 from a quarter I gave him when the slot machine landed on three pairs of pants. (It was funny but I think you had to be there). We had awesome shows in Russia (those St. Petersburg fans are NUTS), let's see, what else, went to Budapest and burned down a building for the Good Enough shoot, walked up to the parthenon in Athens in 100 degree heat and took about a million pictures of columns that I'll never look at, went to a Justin Timberlake concert with Terry in Paris and liked it ALOT (don't hit me), got lost in translation in Istanbul and hung out at the airport for 10 hours, rocked Israel until my voice blew out (also full of crazy super-loud screamers) and then flew home and started sleeping... ALOT. Oh yeah, and for the 3 days I was shooting Good Enough, Will played drums for Motley Crue because Tommy hurt his arm. Badass! We also met Iron Maiden after we opened for them at Donnington (and got a picture like the nerds we are.)
After all this crazy touring, we've collected a ton of great pictures, and I've decided to start sharing them with you, so my little project for tonight is to go through as many of them as I can and start working on a
"pictures from the road" page. We leave for rehearsals for Family Values on Monday, so we'll be seeing you guys soon.

love,
amy

Thanks to: evanescencewebsite.com

Elimden geldiği kadar çevirmeye çalıştım hatalarım olduysa lütfen düzeltin;

Birkaç haftadır yerlerimizdeyiz,uyumakla ve AC yi patlatmakla-AC den neyi kastetdiğini anlamadım-vakit geçiriyoruz(avrupadayken gerçekten çok özlediğimiz iki şeylerdi)sl diyebimek için nihayet kontrol edebiliyorum.VE .. Slm! Bütün avrupadaki hayranlarımız,Harikasınız!şimdi şımardık.Kontrol sisteminmle sürekli kavga ettim çünkü çoğunuz çok bağardınız ve kulaklarımız patladı(bu bi şikayet değil,Siz amerikan hayranlar bizi mutlu edebilmek için eklstradan daha çok çığlık atmalısınız)İtalyan hayranlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum.Sanırım birçoğunuz bugüne kadar bunu duymuştur fakat Piza'daki gösterimizde Trerry için yaptıkları üzerinde onun adı yazan bir gitarla çıkageldiler,ve bizi gerçek bir yıldız olduğumuza inandırdılar.Artık gökyüzünde Evanescence diye bi yıldız var!!Ayrıca içinde benim favori şeyim olan tamamen hayran mektuplarından oluşan dev bi kitabın,beraber çekilmiş resimlerimiz ve çizimlerin lduğu tonlarca hediye vardı.Sonra bütün gece çılgınlar gibi eğlenmek için ve hiçbiryerin tam ortasında deponun yanında garip küçük tozlu bir yerde çaldığımızı düşündüğümüz inanılmaz bir konser yaşatmak için gittiler.ve bir kez daha ,en büyük sizsiniz!çok teşekkürler.siz her zaman bizim için özel olacaksınız.
Bu turda çaldığımız bikaç yer bizim için ilkti.İsveç.,norveç ve finlandiya gerçekten ilginç ve güzeldi.Stockholm den helsinki ye kadar kocaman bir feribot kullanmak zorunda kaldık,ve sanırım bu benim favori kısmımdı.Bindiğim en büyük bottu.Bize ait ranzalı kabinler vardı.restorantlarıbi canlı grubu ve blackjack(bir kart oyunu)vardı.Kumar makinesi 3 pantolonu zaptederken verdiğimin çeyreğiyle Tim $3.50 kazandı(komikti fakat orda olmalıydınız)
Rusyada mükemmel konserlerimiz oldu(şu st. petersburlu hayranlar çatlak)bakalıım, başkaa,Budapeşteye gittik Good Enough çekimi için bi binayı yaktık,100 derece sıcakta Atinada parthenona kadar yürüdük, hiç bakmayacağım milyona yakın sütun resimleri çektik.Pariste Terryle Justin timberlake konserine gittik ve çok hoşuma gitti(beni vurmayın!)İstanbulda çeviri içinde kaybolduk ve havaalanında 10 saat bekledik.sesim kısılana kadar İsraili salladık(full çılgın süper bağırışlı çığlık atanlar).ve sonra eve uçtuk uyumaay başladık.Çok fazla.Evet, 3 gündür Good enough ı çekiyordum,Will Motley Crue için davulları çaldı çünkü Tommy kolunu incitti.Veee!bir de Iron Maidenla tanıştık,Donningtonda onların öngrubuyduk(ve görmemişler gibi resim çektirdik)
Bütün çılgın turdan sonra tonlarca muhteşem resim biriktirdik ve onları sizlerle paylaşmaya karar verdim.Bu geceki küçük projem onları yapabildiğim kadar kontrl etmek ve ''yolculuktan resimler''sayfası üstünde çalışmaya başlamak.Pazartesi Family Values provaları için ayrılacağız,yakında görüşürüz çocuklar

sevgiler

Amy
AmyFan_Kübra
Gold Üye
Gold Üye
AmyFan_Kübra

Siteyi Beğendin Mi..? : evet çok beğendim
İsim : kübra
. : @my Léé F@n Club Üyés!

Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 6:27 pm

bu haberi görmüştüm cnm saol
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 4:54 pm

ö.d cnm
AmYaren
αzιмℓι üує
αzιмℓι üує
AmYaren

. : @my Léé F@n Club Üyés!

Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 1:55 pm

cook saol cnm
http://www.amyleefan.forumsline.com
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:04 pm

ö.d cnm
april
Gold Üye
Gold Üye
april

Siteyi Beğendin Mi..? : evett
İsim : nisan
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Amy'den mesaj var! Asik10
. : <marquee>...@my Léé F@n Club Üyés!.../</marquee>
Müzik : Amy'den mesaj var! Rockiw0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:

Amy'den mesaj var! Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den mesaj var!   Amy'den mesaj var! Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 11:01 pm

sağol cnm
http://hepsigrubumuz.yetkinforum.net

Amy'den mesaj var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amy'den mesaj var !