Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
mtv- amy lee röportajı 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
mtv- amy lee röportajı 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz : https://amyleefan.all-up.com/u170

AnasayfaAnasayfa  Amy Lee PortalAmy Lee Portal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mtv- amy lee röportajı

+2
AmyFan_Kübra
AcapellA_
6 posters
YazarMesaj
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Siteyi Beğendin Mi..? : tabiikide beğendim
İsim : buket
°•.♥RuH Hali°•.♥ : mtv- amy lee röportajı Karams10
. : <marquee> AcapellA </marquee>
Müzik : mtv- amy lee röportajı Metalua5
Rep : 0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
mtv- amy lee röportajı Empty
MesajKonu: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 9:44 am

Amy Ben Moody’nin bunca zamandır kendisine engel teşkil ettiğini, yeni partneri Terry’nin ise kendisine çok destek çıktığını söylüyor.

Bu yaz Evanescence solisti Amy Lee için dayanılması zor bir dönem olacak.

Eğer dünyaya (en azından şirketi Wind-up’a) sözünü geçirebilirse, The Open Door sayılı haftalar sonra raflarda yerini alacak. Ancak Evanescence hayranları 2003’teki büyük çıkış yakalayan Fallen albümünden sonra 3 Ekim’e kadar beklemek zorundalar.
Amy “Bu albümü çıkartabilmek için ölüyorum,” diyor. “Sanki Fallen’dan sonrası yokmuş gibiydi”, bilindiği gibi Fallen sadece Amerika’da 6,5 milyon satmıştı. Ayrıca Amy, The Open Door’da daha farklı bi ruh haline girdi.
Amy “Fallen’ı düşündüm, birçok şarkı kendimi kanıtlamak, bizi ve sesimizi kabul ettirmek için bestelenmiş gibiydi.” diyerek durumu açıklıyor. “Belli bir yoldan gitmekle tuzağa düşürüldüm. Ama yeni albümle birlikte her çeşit yoldan her yere gidiyorum. Bazen mutlu olmaktan korkmuyorum, albümde gerçekten eğlenceli ve güzel, şehvetin de olduğu anlar var, kendi rolümün dışına çıkığım son bölüm hariç. Bu albüm benim bütün benliğimi içine alıyor.”
Tam 3 yıl geçti. Yeni albümde “Good Enough”, “Weight Of The World” ve ilk single “Call Me When You’re Sober” ile birlikte 13 şarkı bulunuyor. Bu albüm 2003’te Avrupa turnesinin ortasında gemiye atlayarak geri dönen gitaristleri Ben Moody’nin ayrılışından sonraki ilk albümleri olacak.
Turne esnasında Amy’nin uzun süredir yazar partneri olan Ben’in yerine apar topar 5 ay önce boynundaki atardamarın yırtılmasından dolayı felç geçiren Cold gitaristi Terry getirildi. Terry 2 yıldan fazla süredir grupla birlikte.
Ve daha sonra Amy’nin eski menajeri Denis Rider’la bir takım sorunları oldu. Aralık ayında Amy, Denis Rider’ın cinsel taciz, şiddet, ahlak dışı haraketlerde bulunmak, bunun gibi daha pek çok olumsuz davranışları içeren “görevini kötüye kullanma” suçundan yargılanması için kendisine dava açtı. Amy bu sorunun hala çözülemediğini söylüyor.
Fakat Amy son yıllardaki iniş ve çıkışların kendisinin yükselişini engellemesine izin vermedi. “En şaşırtıcı olanı da ben bu duygu yoğunluğunun üzerine üzerine gittim,” diyor. “Gerçekten özgür, şaşırtıcı ve iyi olarak başlamadık, çünkü bir sanatçı olarak yalnız bırakıldım (Ben’in ayrılışından sonra), yanımda kimse yoktu – acımasız olmak istemiyorum – kimse arkamda değildi. Ama biri (Terry) hariç. Terry beni inanılmaz bir şekilde teşvik ediyordu. Korktuğum için ya da başka bir sebepten dolayı birşeyi yapmak istemediğimde beni zorluyordu. O büyük bir besteci ve sanki bu değişim içinde biz sadece eğlendik. Sanki ‘Hadi ciddi konuşmayı bırakalım ve biraz eğlenelim,’ der gibi ve benim adeta aşık olduğum birçok şarkı yazdık.”
“Hayat devam ediyor” Amy devam etti. “Bir yılı aşkın süredir yazıyoruz, kayıt sürecinde bile, ilişkilerimizle ilgili problemlerimiz oldu. En zor bölümü Terry’nin felç geçirmesi oldu.
Tüm bu olanlar gerçekten çok etkileyiciydi çünkü sinir bozucuydu. Fakat en azından benim için her sinirimizin bozulması, duvarı yumrukladığımız anlarda, tüm bu kaos içinde, yalnızca benim müziğimi daha iyi yaptı çünkü tutkulu bir yapınız vardır – tüm bu olanlar olumsuz olsa da. Biraz daha iyi oldu aslında. Herşey bittiğinde yeni bir nefes aldığımızı, yeniden başladığımızı hissettik. Muhteşem şarkılar yazdık ve bu şarkıları seviyorum. Fakat aynı zamanda da gerçekten iyi birşeyler yaptınız mı bilmeniz için önce denemeniz gerekiyor.”
Amy yeni albüm için hakkında “kusursuz besteci” dediği Terry ile birlikte 1 yıldan fazladır yazıyor. Bu eser yılın ilk aylarında yapımcı ve eski Ugly Kid gitaristi daha önce Fallen’ın da yapımcılığı yapan Dave Fortman eşliğinde Los Angeles’taki Record Plant stüdyosunda kaydedildi.
Amy, Terry ile aralarındaki güçlü bağ ve yine onun sağlam desteğiyle birlikte daha da güçlendiğini söylüyor. “Sonunda aynı odada biriyle birşeyler ortaya çıkarabildim,” diyor. “Eskiden Ben de gruptayken asla birlikte birşeyler yazamazdık. Müziğimi yapardım, gidebildiğim yere kadar giderdim ve bir araya gelirdik, o da gitar kısmını filan yazardı. Çoğunlukla o yazar bana getirirdi ve ben de sözleri, melodileri, piyanoyu, vokalleri yapardım. Hiçbir zaman aynı odada oturup birşeyler ortaya çıkarmadık. Ben her zaman yazılarımın çok özel ve paylaşılması çok zor olduğunu hissederdim. Ama Terry ile partner olarak birbirimize karşı katı değildik. Onunla birlikteyken onun stilini sevdiğimi anladım ama nasıl devam edeceğimizi bilmiyordum. Bir araya gelip bir takım olduk ve kesinlikle kendi başımıza yapabileceklerimizden daha iyi oldu.”
AmyFan_Kübra
Gold Üye
Gold Üye
AmyFan_Kübra

Siteyi Beğendin Mi..? : evet çok beğendim
İsim : kübra
. : @my Léé F@n Club Üyés!

MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 9:13 am

saol cnm
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 1:30 pm

ö.d cnm
Evanescence
üуємιz
 üуємιz
Evanescence

İsim : MüjGaN
. : @my Léé F@n Club Üyés!

MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:41 pm

sağol cnm
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 10:56 pm

ö.d cnm
april
Gold Üye
Gold Üye
april

Siteyi Beğendin Mi..? : evett
İsim : nisan
°•.♥RuH Hali°•.♥ : mtv- amy lee röportajı Asik10
. : <marquee>...@my Léé F@n Club Üyés!.../</marquee>
Müzik : mtv- amy lee röportajı Rockiw0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:

MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 10:36 pm

sağol cnm
http://hepsigrubumuz.yetkinforum.net
CorpseBride..*
Amy Lee Fan Moderatörü
Amy Lee Fan Moderatörü
CorpseBride..*

Siteyi Beğendin Mi..? : Logo süpeeerrr..xD
İsim : Gözde
°•.♥RuH Hali°•.♥ : mtv- amy lee röportajı Inanma11
. : --Amy Ve AvriL Hastası--

MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:05 am

Ben'imi karıştırmayın yaa Sad
depreştim Sad
saoL cnm (=
http://larryfly.top-me.com
Artemisia
Amy Lee Fan Moderatörü
Amy Lee Fan Moderatörü
Artemisia

Siteyi Beğendin Mi..? : Evet begendiim
İsim : Pelin
°•.♥RuH Hali°•.♥ : mtv- amy lee röportajı Yurekl10
. : Amy sever ÜyE!

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: mtv- amy lee röportajı   mtv- amy lee röportajı Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 11:37 pm

saol
http://www.pelin14.blogcu.com

mtv- amy lee röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-