Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Selam Misafir =)
Sitemizden yararlanmak ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan Üye oL !
Amy Lee Fan TR ツ Fanı fanı değilsende sana yerimiz var =)
Amy Lee Fan TR Yönetimi
Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. 23ljj40
Amy Lee Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz : https://amyleefan.all-up.com/u170

AnasayfaAnasayfa  Amy Lee PortalAmy Lee Portal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.

+3
AmyFan_Kübra
buRaK
AcapellA_
7 posters
YazarMesaj
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Siteyi Beğendin Mi..? : tabiikide beğendim
İsim : buket
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Karams10
. : <marquee> AcapellA </marquee>
Müzik : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Metalua5
Rep : 0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Empty
MesajKonu: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 9:46 am

Güçlü bir rock sounduna sahip olan Evanescence’in tohumları 90’lı yıllarda atıldı.Amerika ve tüm Avrupa’da önemli başarılar elde eden grubun en büyük özelliği, henüz 20 yaşındaki dupduru bir sese sahip olan kadın vokalisti Amy Lee.Lee ve grubun elemanlarından gitarist Ben Moody’nin besteleri yaparken ilham aldığı isimler arasında Björk, Tori Amos, Danny Elfman bulunuyor.Evanescence grubunun diğer elemanları ise John LeCompt (gitar) ve Rocky Gray (davul)

-Şu ana kadar az duyulmuş bir grup ismine sahipsiniz.Nedir bunun hikayesi?

Amy Lee: Bu ismi bulmak için uzun bir araştırma yaptık.Alışılmışın dışında bir sözcük olmasını tercih ettik.Gerçi bu sözcüğün önceden duyulmadığını düşünmüyorum.Zaten bu isim bizim müziğimizi tarif ediyor.

Ben Moody: Ben bu ismi ilk duyduğum zaman Amy’den daha fazla savunmuştum.Evanescence üzerinde uzun uzun düşünmüştük.Asıl olarak bu kelimeyi duyduğunuz zaman akılda beliren bir resmi vardır.Ben onu sevdim.İnsanı derinden etkiliyor.En sonunda işte bu dedim.

-Bring To My Life şarkınız Daredevil filminin müziği oldu...

Amy Lee: Daredevil filminde bu şarkıyı duymak benim için muhteşem bir deneyimdi.İlginç olan şu ki,ne şarkı film için ne de film şarkıyla ilgili olarak yaratılmıştı.Bu şarkının kullanıldığı sahneyi gördüğüm zaman garip hissettim.Filmde My İmmortel adlı bir başka şarkımız da kullanıldı.Şarkımız filmin en etkili sahnelerinde yer aldı.Bu da bizim kariyerimiz açısından iyi bir gelişme oldu.

-Bir rock grubunun kadın vokali olmak kolay iş değildir herhalde?

Amy Lee: Gerçekten rock söyleyen bir kadın vokal olmaktan çok gurur duyuyorum.Çünkü bu alanda fazla kadın vokal yok.Bu durum yüzünden hayal kırıklığına uğradığım da oluyor.Garbage ve Tori Amos gibi grup ve şarkıcıların daha çok olmasını arzu ederdim.Aslında rock müziğinde bir kadın olmak bu kadar büyütülecek bir durum değil.Belki benim sayemde diğerlerinin de önü açılır.

Kaynak : Hürriyet Cumartesi
buRaK
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
buRaK

Siteyi Beğendin Mi..? : süperrr=)
İsim : Burak
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Aptal10
. : BöyLe dawrandığın sürece pes etmem !!

MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:26 pm

sağol canım benim
http://vanessahudgens.1forum.biz
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Karams10
Müzik : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Metalua5

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:31 pm

ö.d cnm
AmyFan_Kübra
Gold Üye
Gold Üye
AmyFan_Kübra

Siteyi Beğendin Mi..? : evet çok beğendim
İsim : kübra
. : @my Léé F@n Club Üyés!

MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 9:15 am

saol cnm
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 1:31 pm

ö.d cnm
april
Gold Üye
Gold Üye
april

Siteyi Beğendin Mi..? : evett
İsim : nisan
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Asik10
. : <marquee>...@my Léé F@n Club Üyés!.../</marquee>
Müzik : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Rockiw0

Özel Bölüm
Özel Bölüm:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 10:37 pm

sağol cnm
http://hepsigrubumuz.yetkinforum.net
CorpseBride..*
Amy Lee Fan Moderatörü
Amy Lee Fan Moderatörü
CorpseBride..*

Siteyi Beğendin Mi..? : Logo süpeeerrr..xD
İsim : Gözde
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Inanma11
. : --Amy Ve AvriL Hastası--
Müzik : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Rockiw0

MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:04 am

güçLü kıss amy Very Happy

saoL cnm Razz
http://larryfly.top-me.com
AcapellA_
Amy Lee Fan Admini
Amy Lee Fan Admini
AcapellA_

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 9:51 am

ö.d canlarım =)
Hayley..*
Gözbebeği Üye
Gözbebeği Üye
Hayley..*

Siteyi Beğendin Mi..? : çoook :D
İsim : Pelin
. : <marquee>...PaRaMoRe & EvAnEsCeNcE.../</marquee>

MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 3:23 pm

saol cnm Very Happy
http://paramorefantr.justgoo.com
Artemisia
Amy Lee Fan Moderatörü
Amy Lee Fan Moderatörü
Artemisia

Siteyi Beğendin Mi..? : Evet begendiim
İsim : Pelin
°•.♥RuH Hali°•.♥ : Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Yurekl10
. : Amy sever ÜyE!

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
MesajKonu: Geri: Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.   Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum. Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 11:35 pm

saol
http://www.pelin14.blogcu.com

Gerçekten Rock Söyleyen Bir Kadın Vokal Olmaktan Çok Gurur Duyuyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» rock&rap&pop&metal
» 11 Tourniquet [Evanescence, Rock in Rio 2004]